Najwięksi pracodawcy

 

BLACK RED WHITE to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Już od ponad 25 lat firma proponuje klientom rozbudowaną ofertę produktów do urządzania domów i mieszkań. Szerokie portfolio, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.

 

Black Red White SA

23-400 Biłgoraj
ul. Krzeszowska 63
Tel.: + 48 84 685 02 02
Email: bok@brwsa.com.pl
www.brw.pl

 

Model Opakowania Sp. z o.o. należy do szwajcarskiej Grupy Model,  lidera w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie, której historia sięga 1882 r. Produkowane w Modelu opakowania tekturowe spełniają najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Nowoczesne rozwiązania zapewniają wysokiej jakości prezentację i optymalną ochronę produktów, a także umacniają ekskluzywny wizerunek marki w punkcie sprzedaży.

 

Model Opakowania Sp. z o.o.

Szwajcarska 1
23-400 Biłgoraj
Tel.: +48 84 686 91 00 
Email: info@modelgroup.com
www.modelgroup.com

 

 

 

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 29 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

 

  

 

Mewa Spółka z o. o. Spółka komandytowa jest polskim producentem ekskluzywnej bielizny dziennej i nocnej. Historia firmy sięga 1961 roku. Obecnie wyroby firmy MEWA są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych wyrobów w Polsce i Europie. Niewątpliwym atutem zakładu jest samodzielna produkcja dzianin z włókien jedwabiu wiskozowego pochodzenia naturalnego, z których powstaje wyjątkowa i niezastąpiona bielizna.

 

MEWA Sp.z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Krzeszowska 62
23-400 Biłgoraj
Tel.: +48 84 688 11 21
Email.: sprzedaz@mewa.com.pl
www.mewa.com.pl