Najwięksi pracodawcy

 

BLACK RED WHITE to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Już od ponad 25 lat firma proponuje klientom rozbudowaną ofertę produktów do urządzania domów i mieszkań. Szerokie portfolio, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.

 

Black Red White SA

23-400 Biłgoraj

ul. Krzeszowska 63

Tel.: + 48 84 685 02 02

Email: bok@brwsa.com.pl

www.brw.pl

                                                                       

Model Opakowania Sp. z o.o. należy do szwajcarskiej Grupy Model,  lidera w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie, której historia sięga 1882 r. Produkowane w Modelu opakowania tekturowe spełniają najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Nowoczesne rozwiązania zapewniają wysokiej jakości prezentację i optymalną ochronę produktów, a także umacniają ekskluzywny wizerunek marki w punkcie sprzedaży.

 

Model Opakowania Sp. z o.o.

Szwajcarska 1

23-400 Biłgoraj

Tel.: +48 84 686 91 00 

Email: info@modelgroup.com

www.modelgroup.com

 

 

                                                         

 

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 29 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

POL-SKONE Sp. z o.o.

ul. Zamojska 165

23-400 Biłgoraj

Tel.: 84 688 04 26

E-mail: pol-skone@pol-skone.pl

 

  

                                                                

 

Mewa Spółka z o. o. Spółka komandytowa jest polskim producentem ekskluzywnej bielizny dziennej i nocnej. Historia firmy sięga 1961 roku. Obecnie wyroby firmy MEWA są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych wyrobów w Polsce i Europie. Niewątpliwym atutem zakładu jest samodzielna produkcja dzianin z włókien jedwabiu wiskozowego pochodzenia naturalnego, z których powstaje wyjątkowa i niezastąpiona bielizna.

 

MEWA Sp.z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Krzeszowska 62

23-400 Biłgoraj

Tel.: +48 84 688 11 21

Email.: sprzedaz@mewa.com.pl

www.mewa.com.pl

 

                                                              

Grupa AMBRA jest czołowym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowo-Wschodniej. Działa na czterech rynkach: Polski, Czech, Słowacji i Rumunii. Niecałe 80% przychodów realizuje w Polsce. Udział Czech i Słowacji to około 7%, natomiast około 14% ma w sprzedaży Grupy AMBRA rynek rumuński. Dysponując potencjałem kapitału, kompetencji oraz zasobów międzynarodowego koncernu winiarskiego, strategia Grupy AMBRA skoncentrowana jest na zdobywaniu i rozwijaniu pozycji lidera na głównych rynkach win i alkoholi Europy Środkowej i Wschodniej.

Grupa AMBRA

Wola Duża 45

23-400 Biłgoraj

Tel.: +48 84 686 98 00

Adres e-mail: bilgoraj@ambra.com.pl

www.ambra.com.pl                                     

Reklama

Na skróty

Nie przegap